Wedstrijden

2 juli 2022

ma.
27
di.
28
wo.
29
do.
30
vr.
1
za.
2
zo.
3

Club Friendlies 3

Wereld

-
Sunderland
-
Gateshead
CANCL
-
Sunderland
-
Blyth Spartans
CANCL
-
Chayka
-
Biolog
CANCL
-
Baden
-
Aarau
CANCL
-
Celje
-
Bistrica
00:00
-
Skalica
-
Opava
CANCL
-
Spartak Trnava
-
Zbrojovka Brno
CANCL
3
Zemplín Michalovce
0
Futura Humenne
FT
-
Nice
-
Lausanne Sport
CANCL
2
SSC Farul
3
Chindia Târgovişte
FT
1
Chrobry Głogów
2
Polkowice
FT
0
Nieciecza
0
Baník Ostrava
FT
1
Várda SE
1
Hajduk Split
FT
1
Mezőkövesd-Zsóry
1
Vasas
FT
0
Příbram
3
Vlašim
FT
-
Zagłębie Sosnowiec
-
Odra Opole
CANCL
0
Karviná
2
Zlín
FT
2
MTK
6
Újpest
FT
-
Jablonec
-
Bohemians 1905
CANCL
3
Winterthur
0
FC Schaffhausen
FT
-
Górnik Zabrze
-
Zagłębie Lubin
11:00
3
České Budějovice
1
Dukla Praha
FT
3
Mladá Boleslav
2
Teplice
FT
0
Sigma Olomouc
0
Prostějov
FT
-
Třinec
-
Žilina II
11:00
0
Podbeskidzie
1
Ruch Chorzów
FT
-
Warta Poznań
-
Miedź Legnica
11:00
-
Banska Bystrica
-
Katowice
11:00
2
Slovácko
1
Liptovský Mikuláš
FT
-
Jastrzębie
-
Karviná
CANCL
3
Hradec Králové
1
Varnsdorf
FT
8
Slovan Liberec
1
Ústí nad Labem
FT
3
Wisła Kraków
0
Resovia Rzeszów
FT
2
Piast Gliwice
0
Stal Rzeszów
FT
-
Jong PSV
-
Jong Sparta
12:00
1
SønderjyskE
1
Esbjerg
FT
0
Jagiellonia Białystok
0
Chojniczanka Chojnice
2
Tychy 71
0
SKRA Częstochowa
-
FC Iserlohn
-
Rot-Weiß Oberhausen
13:00
-
Almere City
-
AZ
CANCL
1
Jong AZ
3
Almere City
FT
3
Fremad Amager
0
Hvidovre
FT
-
Spfr. Dorfmerkingen
-
Stuttgart II
13:00
2
Lyngby
0
Nykøbing
FT
1
OB
3
Horsens
FT
-
Balingen
-
Rielasingen-Arlen
13:30
1
Pohronie
2
Šamorín
FT
-
Hertha BSC II
-
Hallescher FC
14:00
-
Lippstadt 08
-
VfB Oldenburg
CANCL
0
Koblenz
1
Fortuna Düsseldorf
75'
1
Leamington
3
Coventry City
82'
-
Sparta Lichtenberg
-
Lichtenberg
14:00
-
Osnabrück
-
VfL Wolfsburg
14:00
0
Wormatia Worms
0
FSV Mainz 05
70'
2
Reading
0
Colchester United
75'
-
BAK '07
-
Schwarz-Weiß Rehden
14:00
1
Arminia Ludwigshafen
4
Waldhof Mannheim
76'
0
Roda JC Kerkrade
5
Anderlecht
77'
0
Deinze
1
Union Saint-Gilloise
79'
1
Watford
3
Cambridge United
75'
1
Union Fürstenwalde
6
Altglienicke
82'
1
Mainz 05 II
4
Viktoria Aschaffenburg
76'
4
Jong Utrecht
0
Borussia M'gladbach II
80'
-
Ansbach
-
Seligenporten
14:00
0
SC Freiburg
0
Elversberg
36'
-
Wil
-
Dornbirn
14:00
4
FC Dordrecht
1
Kortrijk
78'
1
FC Bocholt
1
VfL Bochum 1848
70'
1
Gala Fairydean Rovers
8
Cove Rangers
82'
0
Bishop Auckland
5
Middlesbrough
80'
2
Fortuna Sittard
1
Viktoria Köln
65'
4
Wehen Wiesbaden
1
Nürnberg II
81'
1
UDI '19
1
Willem II
HT
3
RKC Waalwijk
2
TOP Oss
45'
2
Brøndby
0
AGF
62'
1
Linfield
2
St. Mirren
49'
-
Vilzing
-
Jahn Regensburg II
15:00
0
Sturm Graz
0
Liefering
36'
0
Kickers Offenbach
2
Aubstadt
33'
1
Montrose
0
Arbroath
37'
-
Lens
-
Paris
15:00
2
Oldenburger SV
1
Phönix Lübeck
36'
-
Eintracht Trier
-
Schott Mainz
15:00
0
Peterhead
1
Dundee
37'
2
Homburg
0
Diefflen
28'
0
Türkgücü-Ataspor
0
Hallbergmoos-Goldach
29'
0
SpVgg Greuther Fürth
0
Pardubice
34'
-
Böblingen
-
VfB Stuttgart
15:00
0
Irvine Meadow
0
Stranraer
39'
1
Gretna 2008
2
Dumbarton
34'
2
East Fife
0
Cowdenbeath
38'
1
Alloa Athletic
0
Forfar Athletic
38'
0
Chorley
1
Bolton Wanderers
29'
0
Púchov
0
Trenčín
8'
0
BW Lohne
0
Schalke 04
1'
0
FC Groningen
0
PAOK
4'
-
Club Brugge
-
Beerschot-Wilrijk
CANCL
0
Kaiserslautern
0
Unterhaching
5'
-
Fauldhouse United
-
Clyde
CANCL
0
Salzburg
0
Olympiakos Piraeus
9'
-
Brora Rangers
-
Inverness CT
16:00
-
Jersey Bulls
-
Stevenage
16:00
-
Abbey Rangers
-
Eastleigh
16:00
-
Krasnodar II
-
Chayka
16:00
-
Rupel Boom
-
Waasland-Beveren
16:00
-
Wolfsberger AC
-
Holstein Kiel
16:00
-
Austria Klagenfurt
-
Hansa Rostock
16:00
-
TSB Flensburg
-
Eintracht Norderstedt
CANCL
-
Heist
-
Genk
16:00
-
Chrudim
-
Vysočina Jihlava
16:00
-
AZ
-
PEC Zwolle
16:00
-
Osnabrück
-
Hannover 96
16:00
-
Eastbourne Borough
-
Crawley Town
16:00
-
Spartak Moskva
-
Yenisey
16:00
-
Grazer AK
-
Domžale
16:00
-
Hamilton Academical
-
Queen of the South
16:00
-
Livingston
-
Greenock Morton
16:00
-
Buchbach
-
Erlbach
16:00
-
Standard Liège
-
RWDM
16:00
-
Antwerp
-
Mechelen
16:00
-
Alfreton Town
-
Sheffield Wednesday
16:00
-
Luzern
-
Vaduz
16:00
-
Evesham United
-
Cheltenham Town
16:00
-
Austria Lustenau
-
St. Gallen
16:00
-
Atherton Collieries
-
Annan Athletic
16:00
-
Sigma Olomouc
-
Žilina
16:00
-
Nantwich Town
-
Crewe Alexandra
16:00
-
Babelsberg
-
Hertha BSC
16:00
-
Kelty Hearts
-
Raith Rovers
16:00
-
Melksham Town
-
Swindon Town
16:00
-
Gainsborough Trinity
-
Lincoln City
16:00
-
Roffey
-
Dorking Wanderers
16:00
-
Preston North End
-
Bamber Bridge
16:00
-
Badshot Lea
-
Aldershot Town
16:00
-
Nuneaton Town
-
Stockport County
16:00
-
Havant & Waterlooville
-
Portsmouth
16:00
-
Plymouth Parkway
-
Plymouth Argyle
16:00
-
Southport
-
Blackpool
16:00
-
Folkestone Invicta
-
Gillingham
16:00
-
TuS RW Koblenz
-
Fortuna Düsseldorf II
16:30
-
Magdeburg
-
FC Union Berlin
16:30
-
St. Pölten
-
Hartberg
16:30
-
Radnički Niš
-
Śląsk Wrocław
16:30
-
Rapid Vienna
-
AEK Larnaca
16:30
-
Thun
-
Stade Lausanne-Ouchy
16:30
-
Hebar 1918
-
Vitosha Bistritsa
17:00
-
LASK Linz
-
Rapid Bucuresti
17:00
-
Bersenbrück
-
Werder Bremen II
17:00
-
Auxerre
-
Grenoble Foot 38
17:00
-
Austria Wien
-
First Vienna
17:00
-
Maritsa Plovdiv
-
Šibenik
17:00
-
Zbrojovka Brno
-
Slovan Bratislava
17:00
-
Cherno More
-
Dobrudzha 1919
17:00
-
Lokomotiv Sofia 1929
-
Septemvri Sofia
17:00
-
Kecskemeti TE
-
Szentlőrinc SE
17:00
-
Górnik Łęczna
-
Voluntari
17:00
-
SSC Farul
-
Csikszereda
17:00
-
Sturm Graz
-
Blau-Weiß Linz
17:30
-
Erzgebirge Aue
-
Lokomotive Leipzig
17:30
-
Astoria Walldorf
-
TSG Hoffenheim
17:30
-
CSKA 1948 Sofia
-
APOEL
18:00
-
Podbrezová
-
Zlaté Moravce
18:00
-
Differdange 03
-
RFC Seraing
18:00
-
Schwaz
-
Botoşani
18:00
-
FC Utrecht
-
Queen's Park
18:00
-
Rostov
-
Urozhay
18:00
-
Spartak Subotica
-
Radnički Sr. Mitrovica
18:00
-
OFK Pirin
-
Belasitsa
18:00
-
Slaven Koprivnica
-
Zalaegerszegi TE
18:30
-
Servette
-
Neuchâtel Xamax
18:45
-
Zimbru
-
FCSB
19:00
-
Go Ahead Eagles
-
Lokomotiva Zagreb
19:00
-
Botev Plovdiv
-
Yantra 1919
19:00
-
Sion
-
Dynamo Kyiv
19:00
-
Excelsior Virton
-
Fola Esch
19:30
-
Oxford City
-
Oxford United
19:30