Club Friendlies 3

Season 2022

Club Friendlies 3 logo
World
Matches
Standings

Matches

22 January 2022
-
Odra Opole
-
Polonia Bytom
12:00 AM
-
Miedź Legnica
-
Chrobry Głogów
12:00 AM
-
Jastrzębie
-
Katowice
12:00 AM
-
Widzew Lodz
-
Chojniczanka Chojnice
12:00 AM
-
Zagłębie Sosnowiec
-
Puszcza Niepołomice
12:00 AM
-
ŁKS Łódź
-
Motor Lublin
12:00 AM
-
Arka Gdynia
-
Olimpia Elbląg
11:00 AM
-
Sparta Praha
-
Salzburg
11:00 AM
-
Thun
-
Köniz
11:00 AM
-
Düneberg
-
VfB Lübeck
1:00 PM
-
Oulu
-
SJK Akatemia
1:00 PM
-
Unterföhring
-
Buchbach
1:00 PM
-
Stomil Olsztyn
-
Sokół Ostróda
1:00 PM
-
Oulu
-
Jaro
1:00 PM
-
Paderborn 07 II
-
Oberneuland
1:30 PM
-
Schweinfurt
-
Bayern Alzenau
2:00 PM
-
Liefering
-
First Vienna
2:00 PM
-
Neusiedl
-
Floridsdorfer AC
2:00 PM
-
Ried
-
Juniors OÖ
2:00 PM
-
Nürnberg II
-
Sonnenhof Großaspach
2:00 PM
-
St. Pauli II
-
VfR Neumünster
2:30 PM
-
Wels
-
Blau-Weiß Linz
3:00 PM
-
Thun
-
Biel-Bienne
3:30 PM
-
SKRA Częstochowa
-
Garbarnia Kraków
6:00 PM
22 January 2022
-
Odra Opole
-
Polonia Bytom
12:00 AM
-
Miedź Legnica
-
Chrobry Głogów
12:00 AM
-
Jastrzębie
-
Katowice
12:00 AM
-
Widzew Lodz
-
Chojniczanka Chojnice
12:00 AM
-
Zagłębie Sosnowiec
-
Puszcza Niepołomice
12:00 AM
-
ŁKS Łódź
-
Motor Lublin
12:00 AM
-
Arka Gdynia
-
Olimpia Elbląg
11:00 AM
-
Sparta Praha
-
Salzburg
11:00 AM
-
Thun
-
Köniz
11:00 AM
-
Düneberg
-
VfB Lübeck
1:00 PM
-
Oulu
-
SJK Akatemia
1:00 PM
-
Unterföhring
-
Buchbach
1:00 PM
-
Stomil Olsztyn
-
Sokół Ostróda
1:00 PM
-
Oulu
-
Jaro
1:00 PM
-
Paderborn 07 II
-
Oberneuland
1:30 PM
-
Schweinfurt
-
Bayern Alzenau
2:00 PM
-
Liefering
-
First Vienna
2:00 PM
-
Neusiedl
-
Floridsdorfer AC
2:00 PM
-
Ried
-
Juniors OÖ
2:00 PM
-
Nürnberg II
-
Sonnenhof Großaspach
2:00 PM
-
St. Pauli II
-
VfR Neumünster
2:30 PM
-
Wels
-
Blau-Weiß Linz
3:00 PM
-
Thun
-
Biel-Bienne
3:30 PM
-
SKRA Częstochowa
-
Garbarnia Kraków
6:00 PM
22 January 2022
-
Odra Opole
-
Polonia Bytom
12:00 AM
-
Miedź Legnica
-
Chrobry Głogów
12:00 AM
-
Jastrzębie
-
Katowice
12:00 AM
-
Widzew Lodz
-
Chojniczanka Chojnice
12:00 AM
-
Zagłębie Sosnowiec
-
Puszcza Niepołomice
12:00 AM
-
ŁKS Łódź
-
Motor Lublin
12:00 AM
-
Arka Gdynia
-
Olimpia Elbląg
11:00 AM
-
Sparta Praha
-
Salzburg
11:00 AM
-
Thun
-
Köniz
11:00 AM
-
Düneberg
-
VfB Lübeck
1:00 PM
-
Oulu
-
SJK Akatemia
1:00 PM
-
Unterföhring
-
Buchbach
1:00 PM
-
Stomil Olsztyn
-
Sokół Ostróda
1:00 PM
-
Oulu
-
Jaro
1:00 PM
-
Paderborn 07 II
-
Oberneuland
1:30 PM
-
Schweinfurt
-
Bayern Alzenau
2:00 PM
-
Liefering
-
First Vienna
2:00 PM
-
Neusiedl
-
Floridsdorfer AC
2:00 PM
-
Ried
-
Juniors OÖ
2:00 PM
-
Nürnberg II
-
Sonnenhof Großaspach
2:00 PM
-
St. Pauli II
-
VfR Neumünster
2:30 PM
-
Wels
-
Blau-Weiß Linz
3:00 PM
-
Thun
-
Biel-Bienne
3:30 PM
-
SKRA Częstochowa
-
Garbarnia Kraków
6:00 PM