Club Friendlies 4

Seizoen 2022

Club Friendlies 4 logo
Wereld
Wedstrijden
Stand

Wedstrijden

22 January 2022
1
Sigma Olomouc II
1
Uničov
FT
-
Dabas
-
Dunaharaszti MTK
CANCL
-
Hradec Kralove II
-
Letohrad
CANCL
5
Uherský Brod
0
Valašské Meziříčí
FT
3
Admira Praha
3
Sokol Zápy
FT
1
Chlumec nad Cidlinou
0
Kolín
FT
6
Arsenal Česká Lípa
6
Velke Hamry
FT
3
Dubrava Zagreb
2
Sesvete
FT
3
Etar
1
Zagorets
FT
1
Dubnica
0
Jednota Banova
FT
2
Dunav 2010
2
Dobrudzha 1919
FT
0
Unia Janikowo
0
Pogoń Mogilno
FT
-
Kosmonosy
-
Benatky nad Jizerou
CANCL
-
Futura Humenne
-
Podbrezová
CANCL
0
Septemvri Simitli
0
Septemvri Sofia
FT
5
Peresvet
2
Kvant
FT
2
Žalgiris
2
Rīgas FS
FT
1
VSK Århus
4
Silkeborg KFUM
FT
-
Montana
-
Yantra 1919
CANCL
1
Starogard Gdański
2
Gedania Gdańsk
FT
3
Lech Poznań II
3
Śląsk Wrocław II
FT
0
Znojmo
3
Skalica
FT
1
Opatija
3
Kustošija
FT
2
Waldhof Mannheim II
0
Mechtersheim
FT
-
Wiener Viktoria
-
Parndorf
CANCL
4
Diósgyőr II
1
Salgotarjani BTC
FT
-
Neusiedl
-
Klingenbach
CANCL
3
Spartak Varna II
0
Lokomotiv Ruse
FT
2
Zlín II
5
Slovácko II
FT
2
Zatoka Braniewo
2
Huragan Morąg
FT
29 January 2022
10
Sigma Olomouc II
0
Šumperk
FT
2
FK Brandys nad Labem
1
Admira Praha II
FT
-
Bumprom
-
Gomelzheldortrans
CANCL
1
Tiszaújváros
3
Jászberényi Vasas
FT
8
Hradec Kralove II
0
Dvůr Králové
FT
-
Arsenal Česká Lípa
-
Sparta Kutná Hora
CANCL
-
Sparta Praha II
-
Uherský Brod
CANCL
2
Zagorets
1
Sayana Haskovo
FT
2
Sesvete
0
Kustošija
FT
2
Olimpia Grudziądz
1
Starogard Gdański
FT
3
Rákosmenti KSK
3
BKV Előre
FT
-
Lech Poznań II
-
Unia Janikowo
CANCL
3
Bałtyk Gdynia
2
Wierzyca Pelplin
FT
2
Futura Humenne
1
Spišská Nová Ves
FT
2
MTE 1904
0
SC Sopron
FT
-
Púchov
-
Dolny Kubin
CANCL
1
Vihar Slavyanovo
0
Partizan
FT
1
Brønshøj
1
Ringsted
FT
5
Kosmonosy
1
Čáslav
FT
1
Holbæk B&I
1
Slagelse B&I
FT
6
Gleisdorf 09
1
SC Bruck an der Mur
FT
3
FK Košice
0
Partizán Bardejov
FT
1
Lovech
1
Yantra 1919
FT
3
Jarota Jarocin
2
Brzeg
FT
4
Dubrava Zagreb
0
Opatija
FT
2
Głogovia Głogów Mał.
5
Czarni Połaniec
FT
2
Jednota Banova
1
Beluša
FT
4
SF Baumberg
1
Siegburger SV
FT
0
Beroe II
4
Lokomotiv G. Oryahovitsa
FT
5
Zawisza Bydgoszcz
3
Jeziorak Ilawa
FT
2
Stadlau
2
Wiener Viktoria
FT
-
Sokol Zápy
-
Benatky nad Jizerou
CANCL
2
FV Bad Vilbel
5
Fernwald
FT
1
Spartak Varna II
4
Svetkavitsa Targovishte
FT
2
UN Käerjéng
1
Fola Esch
FT
-
VfR Mannheim
-
CfR Pforzheim
CANCL
1
Pardubice II
2
Náchod
FT
3
Dobre Miasto
2
Huragan Morąg
FT
29 January 2022
10
Sigma Olomouc II
0
Šumperk
FT
2
FK Brandys nad Labem
1
Admira Praha II
FT
-
Bumprom
-
Gomelzheldortrans
CANCL
1
Tiszaújváros
3
Jászberényi Vasas
FT
8
Hradec Kralove II
0
Dvůr Králové
FT
-
Arsenal Česká Lípa
-
Sparta Kutná Hora
CANCL
-
Sparta Praha II
-
Uherský Brod
CANCL
2
Zagorets
1
Sayana Haskovo
FT
2
Sesvete
0
Kustošija
FT
2
Olimpia Grudziądz
1
Starogard Gdański
FT
3
Rákosmenti KSK
3
BKV Előre
FT
-
Lech Poznań II
-
Unia Janikowo
CANCL
3
Bałtyk Gdynia
2
Wierzyca Pelplin
FT
2
Futura Humenne
1
Spišská Nová Ves
FT
2
MTE 1904
0
SC Sopron
FT
-
Púchov
-
Dolny Kubin
CANCL
1
Vihar Slavyanovo
0
Partizan
FT
1
Brønshøj
1
Ringsted
FT
5
Kosmonosy
1
Čáslav
FT
1
Holbæk B&I
1
Slagelse B&I
FT
6
Gleisdorf 09
1
SC Bruck an der Mur
FT
3
FK Košice
0
Partizán Bardejov
FT
1
Lovech
1
Yantra 1919
FT
3
Jarota Jarocin
2
Brzeg
FT
4
Dubrava Zagreb
0
Opatija
FT
2
Głogovia Głogów Mał.
5
Czarni Połaniec
FT
2
Jednota Banova
1
Beluša
FT
4
SF Baumberg
1
Siegburger SV
FT
0
Beroe II
4
Lokomotiv G. Oryahovitsa
FT
5
Zawisza Bydgoszcz
3
Jeziorak Ilawa
FT
2
Stadlau
2
Wiener Viktoria
FT
-
Sokol Zápy
-
Benatky nad Jizerou
CANCL
2
FV Bad Vilbel
5
Fernwald
FT
1
Spartak Varna II
4
Svetkavitsa Targovishte
FT
2
UN Käerjéng
1
Fola Esch
FT
-
VfR Mannheim
-
CfR Pforzheim
CANCL
1
Pardubice II
2
Náchod
FT
3
Dobre Miasto
2
Huragan Morąg
FT
05 February 2022
2
Hradec Kralove II
0
Trutnov
FT
1
Sepsi II
2
Brașov Steagul Renașt
FT
0
FK Brandys nad Labem
2
Benatky nad Jizerou
FT
2
Slavoj Vyšehrad
3
Mlada Boleslav II
FT
5
Uničov
2
Jiskra Rýmařov
FT
0
Zbrojovka Brno II
3
Slovan Rosice
FT
4
Spišská Nová Ves
2
Gerlachov
FT
2
Chernomorets
3
Volga Ulyanovsk
FT
3
Ried II
0
Grieskirchen
FT
4
Etar VT II
1
Lokomotiv Dryanovo
FT
0
Tuapse
2
Legion Dynamo
FT
2
Dalum
1
Oure
FT
2
Ishøj
0
Tarnby FF
FT
2
Chlumec nad Cidlinou
1
Vysoke Myto
FT
1
Kosmonosy
2
Admira Praha II
FT
2
Zawisza Bydgoszcz
2
Gedania Gdańsk
FT
5
Chernomorets Balchik
0
Spartak Varna II
FT
4
Olimpia Elbląg
2
Stolem Gniewino
FT
4
Renova
2
Teteks
FT
3
Gleisdorf 09
3
Voitsberg
FT
1
Chavdar Etropole
1
Spartak Pleven
FT
3
Porz
3
Pesch
FT
3
Cracovia Kraków II
0
Wislanie Jaskowice
FT
2
Zrinjski
0
Neretvanac Opuzen
FT
2
Svetkavitsa Targovishte
0
Septemvri Tervel
FT
3
Køge Nord
2
Slagelse B&I
FT
1
Władysławowo
2
Bałtyk Gdynia
FT
1
Dunav 2010
0
Yantra 1919
FT
0
FK Kozuv Gevgelija
0
Rabotnicki
FT
2
Zlaté Moravce
0
Petržalka akadémia
FT
2
Zagłębie Lubin II
1
Carina Gubin
FT
7
Tver
0
Kvant
FT
3
Rudar Velenje
0
Beltinci
FT
-
Sokol Zápy
-
Čáslav
CANCL
0
Bellinzona
0
Young Boys II
FT
3
GOSK Gabela
1
Tuzla City
FT
1
Deutschlandsberger SC
3
TuS Heiligenkreuz
FT
-
Concordia Elbląg
-
Wierzyca Pelplin
CANCL
-
Frýdek-Místek
-
Opava II
CANCL
2
Start Brno
2
Znojmo
FT
-
St. Anna
-
Lebring
CANCL
1
Žarkovo
1
IMT Novi Beograd
FT
05 February 2022
2
Hradec Kralove II
0
Trutnov
FT
1
Sepsi II
2
Brașov Steagul Renașt
FT
0
FK Brandys nad Labem
2
Benatky nad Jizerou
FT
2
Slavoj Vyšehrad
3
Mlada Boleslav II
FT
5
Uničov
2
Jiskra Rýmařov
FT
0
Zbrojovka Brno II
3
Slovan Rosice
FT
4
Spišská Nová Ves
2
Gerlachov
FT
2
Chernomorets
3
Volga Ulyanovsk
FT
3
Ried II
0
Grieskirchen
FT
4
Etar VT II
1
Lokomotiv Dryanovo
FT
0
Tuapse
2
Legion Dynamo
FT
2
Dalum
1
Oure
FT
2
Ishøj
0
Tarnby FF
FT
2
Chlumec nad Cidlinou
1
Vysoke Myto
FT
1
Kosmonosy
2
Admira Praha II
FT
2
Zawisza Bydgoszcz
2
Gedania Gdańsk
FT
5
Chernomorets Balchik
0
Spartak Varna II
FT
4
Olimpia Elbląg
2
Stolem Gniewino
FT
4
Renova
2
Teteks
FT
3
Gleisdorf 09
3
Voitsberg
FT
1
Chavdar Etropole
1
Spartak Pleven
FT
3
Porz
3
Pesch
FT
3
Cracovia Kraków II
0
Wislanie Jaskowice
FT
2
Zrinjski
0
Neretvanac Opuzen
FT
2
Svetkavitsa Targovishte
0
Septemvri Tervel
FT
3
Køge Nord
2
Slagelse B&I
FT
1
Władysławowo
2
Bałtyk Gdynia
FT
1
Dunav 2010
0
Yantra 1919
FT
0
FK Kozuv Gevgelija
0
Rabotnicki
FT
2
Zlaté Moravce
0
Petržalka akadémia
FT
2
Zagłębie Lubin II
1
Carina Gubin
FT
7
Tver
0
Kvant
FT
3
Rudar Velenje
0
Beltinci
FT
-
Sokol Zápy
-
Čáslav
CANCL
0
Bellinzona
0
Young Boys II
FT
3
GOSK Gabela
1
Tuzla City
FT
1
Deutschlandsberger SC
3
TuS Heiligenkreuz
FT